Kalendarz
Runda Grand Prix Tor Data Zwycięzca Konstruktor Wyniki
1 flag Trofeum płd-wsch. Kapsztadu Killarney 01.10 flag John Love flag Lotus-Cosworth Wyniki
2 flag Highveld 100 Kyalami 01.31 flag Dave Charlton flag Lotus-Cosworth Wyniki
3 flag Coronation 100 Pietermaritzburg 03.30 flag Dave Charlton flag Lotus-Cosworth Wyniki
4 flag Trofeum Dnia Republiki Kyalami 06.06 flag Peter de Klerk flag Brabham-Cosworth Wyniki
5 flag Bulawayo 100 Bulawayo 07.05 flag John Love flag March-Cosworth Wyniki
6 flag Zimowe Trofeum Natal Pietermaritzburg 07.12 flag Dave Charlton flag Lotus-Cosworth Wyniki
7 flag Zimowe Trofeum Rand Kyalami 08.01 flag Dave Charlton flag Lotus-Cosworth Wyniki
8 flag False Bay 100 Killarney 08.29 flag Dave Charlton flag Lotus-Cosworth Wyniki
9 flag Grand Prix Rodezji Bulawayo 09.13 flag Dave Charlton flag Lotus-Cosworth Wyniki
10 flag Wiosenne Trofeum Rand Kyalami 10.04 flag Dave Charlton flag Lotus-Cosworth Wyniki
Klasyfikacja kierowców
Pozycja Kierowca Kil
flag
Kya
flag
Pie
flag
Kya
flag
Bul
flag
Pie
flag
Kya
flag
Kil
flag
Bul
flag
Kya
flag
Punkty
1 flag Dave Charlton Ret112Ret11111 69
2 flag John Love 12261RetDNSRet2Ret 37
3 flag Peter de Klerk  RetRet1545342 33
4 flag Bobby Olthoff 235343Ret RetRet 23
5 flag Jackie Pretorius  5RetRet3Ret62RetDNS 13
6 flag William Ferguson DNS7Ret DNSRet24Ret4 12
7 flag Paddy Driver Ret4DNS42Ret     12
8 flag John McNicol DNS945DNSRet35DNSRet 11
9 flag Peter Parnell  8 Ret624 3  10
10 flag Bruce van der Merwe   6Ret 5RetRetRet3 7
11 flag Basil Van Rooyen   3        4
12 flag Kipp Ackermann  11 Ret86Ret 5Ret 3
13 flag Garth McGillewie Ret6DNS        1
14 flag Joe Domingo         6  1
15 flag John Amm     7RetRet     
16 flag Mike Domingo     9   Ret   
17 flag Ivor Robertson DNS10     Ret    
18 flag Leo Dave    Ret10DNS      
19 flag Gordon Henderson DSQDNSRetDNS        
20 flag Arnold Charlton Ret DNSRet        
21 flag Sam Tingle Ret           
22 flag Spencer Schultze       DNSRetDNSDNS  
redakcjamapaf1records.eu